Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Autopůjčovny | Autoškoly | Klimatizace | Kominíci | Zahradnictví | Ostatní

Pavel Pelikán Zahradnictví - pěstování a prodej rostlin

Nabízíme květinové vazby, realizaci a údržbu zahrad či zakládání okrasných i koupacích zahradních jezírek. Zahradnictví - pěstování a prodej rostlin.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1519146
Úvaly

Váš zahradník Starkl

Prodej keřů, vzrostlých stromů, ovocných stromků, pokojových rostlin, semen, květináčů a hnojiv. Nabídka poradenství v oboru. V zimních měsících omezená pracovní doba.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1519131
Čáslav-Nové Město

Zahradnictví u Krtka

Provozujeme zahradnictví. Nabízíme zahradnické potřeby. Prodáváme okrasné dřeviny, ovocné stromy, substráty, zeminu, lícové cihly a přírodní kámen. Rekultivujeme a spravujeme velké travnaté plochy. Realizujeme zahrady, okrasná i koupací jezírka, automatické závlahové systémy.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1519110
Praha
Sponzorované odkazy:

KOMINICTVÍ PALKANIN - BARTOŠ, s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti vložkování, stavby třísložkových komínů, revize, kolaudace a autorizovaného měření.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1519012
Praha, Holešovice

Kominictví, spol. s r.o.

Veškeré kominické práce, vložkování komínů, stavební opravy komínů, výměna a instalace komínových lávek, revize a kolaudace kouřových cest s použitím kamery, autorizované měření emisí do 200 kW.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1518932
Praha, Vršovice

Kskominíci

Montáže třísložkových komínů z nerezu a hliníku. Vložkování, výškové práce, kontroly spalinových cest, výchozí revize včetně pasportizací.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1518909
Lštění, Zlenice

Komíny Wegner

Stavíme nové komíny a komínové systémy. Nabízíme zděné i fasádní komíny, frézování, vložkování, opravy či rekonstrukce nadstřešních částí. Zajišťujeme revize, čištění kouřovodů i poradenskou činnost.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1518859
Proboštov

Kominictví Hruška

Nabízím kontroly komínů, čištění, revize, vložkování, frézování starých nevyhovujících komínů a montáže nových komínových systémů.Dopojení kamen, kotlů a jiných spotřebičů.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1518809
Mukařov

Komíny MB, s.r.o.

Nabízíme veškerý servis v oblasti realizace komínů a kominictví. Prodej, montáže a revize - nerezové, keramické komíny, komínové vložky. Vložkování, frézování, rekonstrukce - posouzení, zaměření, návrhy a rozpočty. Komínové systémy a komíny.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1502856
Sukorady 79

KOMINICTVÍ Pokorný - Fictum s.r.o.

Nabízíme čištění, revize kamerovým systémem, prohlídky, vložkování. Opravujeme komíny, dále provádíme měření emisí do výkonu 200 kW, vložky, vložkování a frézování komínů pro všechny druhy paliva.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1502513
Teplice, Trnovany
Sponzorované odkazy:

Kominictví Radotín

Kominictví nabízí svým klientů kompletní kominické služby. Provádíme revize spalinových cest, čištění a kontrolu spalinové cesty. Specialitou je vymazávání komínů maltou a stavbu komínových systémů dánského výrobce Scancore. Samozřejmostí jsou dodávky na klíč včetně kamen a jejich dopojení na komín.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1502425
Praha, Radotín

NOVÝ KOMÍN, s.r.o.

Prodáváme komíny, komínové díly, nerezové vložky, kotle, kouřovody, krbová kamna a vložky a další související zboží. Doprava po celé ČR. Nový komín postavíme, zajistíme vložkování starého, včetně opravy nadstřešní části a revize. Montáže provádíme hlavně v rámci Středočeského kraje a jeho okolí.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1502287
Čerčany

Luboš Hess - kominictví

Čištění, opravy, stavby a frézování komínů, vložkování, revize a výpočty komínů. Montáže komínových systémů SCHIEDEL, Eko Universal, BLK a prohlídky průduchů komínovou kamerou. Měření účinnosti spalování. Soudní znalec. Čistění a kontrola spalinových cest podle NV 91/2010 sb. Oprava barokních hlav.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1502165
Dobřany

TD metal, s.r.o.

Jsme dovozci a prodejci klimatizační a tepelné technik značky GREE. Velkoobchodní, maloobchodní prodej a technická podpora. Provádíme kompletní instalace klimatizací, tepelných čerpadel, chillerů a vrf systémů do rodinných domů, bytů, kanceláří, nemocnic, laboratoří a jiných komerčních objektů.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1502052
Olomouc, Nové Sady

ACARE, s.r.o.

Zajišťujeme dodávky chladících, klimatizačních a vzduchotechnických zařízení pro použití v občanské i průmyslové výstavbě a pro technologické celky. Nabízíme klimatizace nástěnné, parapetní i kazetové. Prodáváme výrobky Carrier, LG, Fujitsu a Toshiba. Prodej a montáž tepelných čerpadel.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1501912
Brno, Černá Pole

NCI ENGINEERING, s.r.o.

Návrhy, projektování a dodávky vzduchotechniky, klimatizace a vytápění pro výrobní a průmyslové prostory, restaurace, nemocnice. Návrhy a dodávky filtrace, odlučování a chlazení. Dále tepelná čerpadla, výměníkové stanice, solární zařízení, topení.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1501288
Litvínov, Horní Litvínov

KLIMATRON SERVIS

Prodej a montáž klimatizací po celém území ČR. Zdarma navrhneme optimální technické řešení, klimatizaci dovezeme, namontujeme a proškolíme obsluhu. Instalujeme kvalitní značkové klimatizace Sinclair, LG, Toshiba, Daikin, Carrier a Panasonic. Rádi vám připravíme nezávaznou nabídku.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1501118
Kroměříž

PERFEKT SERVIS, spol. s r.o.

Firma se zabývá klimatizační technikou pro domácnosti a kancelářské prostory. Kompletní návrhy, poradenství, montáže, servis a realizace.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1500933
Brno, Staré Brno

ENCOFA SERVIS

Našim zákazníkům nabízíme kompletní dodávku klimatizací, tepelných čerpadel a vzduchotechniky pro bytové a kancelářské objekty. Instalujeme zařízení od výrobců jako je LG, CARRIER, TOSHIBA, DAIKIN, Fujitsu, Panasonic, Samsung, Sinclair, Midea, Mithubishi.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1500873
Brno, Zábrdovice

Ivo Král - Klimatizace a tepelná čerpadla

Zabýváme se prodejem, montáží a servisem klimatizační techniky, tepelných čerpadel vzduch-vzduch a vzduch-voda od předních výrobců klimatizace: Toshiba, Daikin, Samsung, Haier, Fuji. Řešení pro byty, kanceláře a průmyslové aplikace včetně projektu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1500812
Horoměřice
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 > >|