Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Autopůjčovny | Autoškoly | Klimatizace | Kominíci | Zahradnictví | Ostatní

KLIMAPLUS technology, s.r.o.

Instalujeme a servisujeme klimatizace a vzduchotechniku pro byty, kanceláře, RD, průmysl i speciální aplikace. Dodáváme značkovou klimatizační techniku TOSHIBA, LG a další.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1500744
Libušín

AIR - Matyáš, s.r.o.

Klimatizace TOSHIBA a čističky vzduchu FAIR - dodáváme a montujeme. Nabídka klimatizace pro byty, kanceláře, výrobní a průmyslové haly. Dále tepelná čerpadla ESTIA vzduch - voda.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1500612
Pardubice, Zelené Předměstí

SUTHERM s.r.o.

Jsme specialisté na tepelná čerpadla a klimatizace Samsung. Provádíme záruční a pozáruční servis.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1500529
Brandýs nad Labem
Sponzorované odkazy:

Autoškola Bydžovský

Provozování autoškoly a školicího střediska. Provozujeme autoškolu v rozsahu skupin A, B, C, CE, D, T. Školící středisko řidičů - školení provádíme ve skupinách C, CE, D, DE.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1500418
Čáslav-Nové Město

Autoškola Good driver s.r.o.

Jsme autoškolou nabízející výuku všech skupin řidičských oprávnění, dále provádíme pravidelná zákonem povinná školení profi řidičů i řidičů referentů. Působíme v samém centru Prahy s vynikající dopravní dostupností. Nabízíme studentské slevy. Výuka probíhá i v anglickém jazyce.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1500319
Praha, Smíchov

Autoškola Flegel, s.r.o.

Nabízíme výcvik řidičů všech skupin Am, A1, A2, A, B, BE, C, CE, D, DE, T. Zajišťujeme kondiční jízdy pro všechny skupiny řidičského oprávnění, vrácení řidičských průkazů.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1500169
Praha, Hloubětín

Elko autoškola, s.r.o.

Nabídka řidičských kurzů, kondičních jízd, školení řidičů, referentských zkoušek, osvědčení profesní způsobilosti řidiče a autobusová doprava.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1500034
Blansko

Autoškola Zdeněk Hečl

Akreditované školící středisko nabízí školení řidičů. Pravidelné i vstupní školení C, C+E, D.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1499883
Plzeň, Jižní Předměstí

JM autoškola - Martin Tibenský

Nabízíme výcvik řidičů skupin AM, A1, A2, A, B. Zajišťujeme kondiční jízdy, vrácení ŘP po odnětí, školení řidičů referentů, přípravu učitelů autoškol. Poskytujeme možnost koupě dárkových poukazů. Slevy nejen pro studenty. Zprostředkováváme pojištění motorových vozidel nejen pro naše absolventy
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1499777
Brno-město

Autoškola SHREK s.r.o.

Nabízíme výuku skupiny AM, A1, A2, B, B+E, C, C+E, D, E, T. Pořádáme školení řidičů profesionálů, dopravně psychologické testy. Možnost platby na splátky.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1499704
Ostrava, Mariánské Hory
Sponzorované odkazy:

Autoškola Roman Lukeš

Autoškola nabízí výcvik pro získání řidičského průkazu sk. AM, A1, A, B, B+E, C, C+E, D. Provádíme školení řidičů sk. C, CE, D dle 247/2000 Sb. a referentů po Praze a okolí. Přezkoušení k vrácení ŘP, psychotesty pro vybodované řidiče. Kondiční jízdy.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1499584
Praha, Nusle

Autoškola Hejhal, s.r.o.

Jsme akreditované školící středisko zajišťující získání řidičského a profesního oprávnění skupin A, B, C, D, E, i ve voze s automatickou převodovkou.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1499487
Karlovy Vary

Autoškola Pavel Pelikán

Naše autoškola provádí výuku a výcvik pro skupiny A, B, C, D, E. Nabízíme kondiční jízdy, školení a přezkoušení řidičů, profesní průkaz, řidičský průkaz, psychotesty, vrácení řidičského průkazu. Provádíme kondiční jízdy. Výcvik ve vozech Škdoa, Seat, Toyota či Mercedes.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1499404
Brno, Veveří

Autopůjčovna ZemanCar, rent a car, s.r.o. Nový Jičín

Centrum autoslužeb. Autopůjčovna- nabízíme krátko a dlouhodobý pronájem vozidel Škoda, VW, Ford a Hyundai, operativní leasing, individuální ceny firemním zákazníkům, přistavíme vůz zdarma. Autoservis- opravy všech značek, výměna skel, řešení pojistných událostí. Pneuservis, mytí vozidel, odtah.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1498471
Nový Jičín

Pavel Mika Autopůjčovna - pronájem aut Chropyně

Půjčujeme dodávky do 3,5 t Ford Transit, VW nosiče kontejnerů, skříně, valníky. Vozíky kontejnerové, na přepravu vozidel, pro přepravu osob 9 míst. Nákladní kontejnerová vozidla do 8,5 t Man, Avia, kontejnery. Děláme přestavby na nosiče kontejnerů.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1498370
Chropyně

AC Půjčovna Praha

Specializovaná půjčovna dodávek, minibusů, užitkových a nákladních vozů všech druhů a kategorií. Vozy lze zapůjčit bez omezení počtu najetých kilometrů.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1498262
Praha, Libeň

Autopůjčovna West Car Praha

Rodinná autopůjčovna s tradicí. Půjčujeme vozy Škoda, VW, Ford a Peugeot s manuální nebo automatickou převodovkou. Poskytujeme krátkodobé a dlouhodobé zvýhodněné pronájmy i operativní leasing. Zajišťujeme zdarma servis, přistavení na letiště a dětské sedačky.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1498113
Praha, Veleslavín

Autopůjčovna JJ Rent Car Praha

Nabízíme půjčení osobních aut či užitkových vozů různých značek jako VW, Mercedes, Citroen, Škoda včetně nové Fabie. Máme především nová vozidla s pravidelným servisem. Možnost dlouhodobého pronájmu - operativní leasing.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1498051
Praha, Vysočany

Pujčovna dodávek MAXIDODAVKY Brno

V naší nabídce najdete mnoho užitkových vozů s nadstandardním servisem, dodávky všech velikostí, mikrobusy, valníky. S nonstop kontaktem a neomezenými kilometry.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1497942
Brno, Štýřice

Půjčovna Dodávek Brno - Autopůjčovna

Půjčovna dodávek, minibusů a užitkových vozidel. Nabízíme dodávky všech velikostí. Půjčovna dodávek se zabývá dlouhodobým a krátkodobým pronájmem dodávek, minibusů a užitkových vozidel do 3,5 tuny. Velký výběr vozidel všech velikostí od 2,5m - 4,6metrů ložné plochy.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1497863
Brno, Horní Heršpice
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 > >|