Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Autopůjčovny | Autoškoly | Klimatizace | Kominíci | Zahradnictví | Ostatní

AUTOPŮJČOVNA VECAR Praha

Spolehlivá a seriózní autopůjčovna s již 25 letou tradicí. Výborné ceny. Veškeré služby jsou zahrnuty v ceně nebo zdarma. Nová auta Škoda, Opel, Citroen. Půjčení auta v Praze: autopůjčovna, letiště Václava Havla, firma, hotel, byt.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1497721
Praha, Dejvice

Autozpůjčovny Praha, Hostivař

Půjčovna osobních automobilů. Pronájem vozů s řidičem. Přistavení vozu do 45 min v Praze zdarma. Dlouhodobý pronájem za smluvní ceny. Naše ceny jsou konečné bez skrytých poplatků. Zaměřujeme se na české vozy.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1497640
Praha, Hostivař

Autopůjčovna Global Lease, s.r.o. Praha, Strašnice

Zajišťujeme operativní leasing. Provozujeme půjčovnu osobních a dodávkových vozidel. Dále se zabýváme správou vozového parku a FLEET managementem
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1497480
Praha, Strašnice
Sponzorované odkazy:

Alion - úklidové služby

Provádíme pravidelné úklidy firemních prostor a domácností. Nabízíme strojní mytí podlah, mytí oken, extrakční čištění koberců a čalounění, praní záclon a závěsů, mytí podhledů, sekání trávy. Prodej čisticí a úklidové chemie a speciální úklidové práce včetně deratizace, dezinfekce, odvoz odpadu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1308412
Praha, Čimice

Happy Foto

Z vašich fotografií vykouzlíme cokoliv. Fotoknihy, fotokalendáře, fotoobrazy a fotodárky jako hrneček s fotkou, magnetky, puzzle, foto na polštářek. Fotokniha a kalendář je vhodný dárek. Garantujeme kvalitu, rychlost a výbornou cenu. Stále probíhají akce. Dodáváme po celé ČR.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1308206
Kaplice

Prádelna Quido, žehlení prádla pro restaurace, hotely, jídelny

Praní, mandlování a ruční žehlení prádla pro restaurace, hotely, jídelny, zdravotnická zařízení, školy i soukromé osoby. Provoz 7 dní v týdnu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1307987
Praha, Žižkov

CHRIŠTOF - Pronajem pracovní oděvy, zdravotnické, hotelové prádlo

Pronájem, údržba a servis pracovních oděvů, zdravotnického a hotelového prádla. Pereme všechny druhy prádla pro zdravotnická zařízení, hotely, penziony, restaurace a další smluvní partnery. Pronajímáme pracovní oděvy a zdravotnické a hotelové prádlo.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1307887
Vyškov-Předměstí

Jaroslav Surý - deratizace, dezinsekce, dezinfekce a fumigace

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti deratizace, dezinsekce, dezinfekce a fumigace (plynování toxickými plyny). Nabízíme profesionální služby v oblasti zavádění systému HACCP a jeho následné provádění v potravinářských provozech. Provádíme odchyt holubů, montáž síťí, hrotů a vyklízecí práce.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1307701
Nový Jičín

Usir, s.r.o. Bezpečnostní a detektivní služby, ostrahu objektů, majetku

Jsme bezpečnostní agentura. Bezpečnostní a detektivní služby, ostrahu objektů majetku a osob, strážní a ochranné služby. Poskytujeme i úklidové služby - úklid kanceláří, firem, průmyslových objektů.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1307579
Kladno

IPO SECURITY - pořadatelská služba, event security

Bezpečnostní agentura. Provozujeme pult centralizované ochrany (PCO) + zásahové jednotky. Dohledové centrum VIZOR. Zajistíme strážní, pochůzkovou, recepční službu, pořadatelskou službu, event security.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1307458
Praha, Hostivař
Sponzorované odkazy:

Bezpečnostní agentura D.I.SEVEN - zabezpečení objektů, EZS, EPS

Bezpečnostní agentura nabízí bezpečnostní služby v oblasti fyzické ostrahy objektů a majetku, zabezpečení objektů, EZS, EPS, napojení na pult centralizované ochrany (PCO), Videofied, pořadatelské služby. Odběr služeb pro náhradní plnění je možný
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1307270
Praha, Strašnice

Zpracování plechu Besta Trade, zámečnická výroba

Ohýbání a vysekávání plechu do maximální délky 8 000 mm a tloušťky 4 mm, ohýbání plechu délky 6 000 x 2 mm, ohraňování plechu délky 8 000 x 8 mm. Výroba klempířských prvků v RAL, střešních vaznic, střešních výměn a světlíkových obrub. Svařování hliníku - TIG, zámečnická výroba, ohýbání plechu 6 m.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1307158
Frýdek-Místek, Místek

Argoservis - montované skladovací haly a párty stany

Mobilní montované skladovací haly a párty stany - pronájem, prodej a stavba. Vhodné pro skladování, prezentace, rauty, výstavy atd. Zajistíme kompletní servis včetně vnitřního a vnějšího vybavení, kazetové podlahy pro terénní nerovnosti s vysokou nosností. Na trhu již od roku 1997.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1306997
Praha, Čimice

Domov seniorů Rezidence Tereza Dubí, obecně prospěšná společnost

Ústavní sociální péče o seniory a zdravotně postižené osoby. Poskytujeme bezbariérové prostředí. Klademe důraz na rehabilitační péči. Nabízíme služby lázní, vybavená oddělení elektroléčby, vodoléčby, termoterapie, magnetoterapie, vnitřní bazén a rehabilitační oddělení.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1306824
Dubí

SENIOR PARK, a.s. pobytové zájezdy do zahraničí

Nabízíme komplexní služby pro seniory a handicapované. Zajišťujeme bydlení v bytových penzionech s pečovatelským servisem či rozsáhlými možnostmi zábavy a aktivit. Dále organizujeme kulturní i společenské akce či cílené pobytové zájezdy do zahraničí.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1306631
Sokoleč

Familiata - chůvy pro novorozeňata, batolata a školáky či pečovatelky

Zprostředkováváme služby v oblasti hlídání dětí. Nabízíme chůvy pro novorozeňata, batolata a školáky či služby pečovatelky, hospodyně na úklid, žehlení a jiné domácí práce nebo osobního řidiče. Pracovnice mají znalosti cizího jazyka a řidičský průkaz.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1306516
Praha, Nové Město

Občanské sdružení Res vitae, linka důvěry a krizové centrum

Poradna pro rodinu, manželství a mezilidské vztahy, pečovatelská služba, linka důvěry a krizové centrum. Občanské sdružení v oblasti sociální pomoci a služeb.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1306386
Karlovy Vary, Drahovice

AZ FOTO, s.r.o. - fotografie, fotoknihy, fotosešity, fotoobrazy, plakáty

Kompletní nabídka fotoslužeb zahrnující fotografie, fotoknihy, fotosešity, fotoobrazy, plakáty. Nabízíme potisk triček, hrnků, korbelů, polštářů a dalších dárkových předmětů. Zajištění průkazového fota na počkání. Prodáváme fotoaparáty, videokamery, dalekohledy a další přístroje.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1306197
Praha, Nové Město

Cofidis - rychlé on-line půjčky

Nabízíme rychlé on-line půjčky až 500 000 Kč po celé ČR bez poplatků s možností pojištění proti neschopnosti splácet. Sjednání, vedení i předčasné splacení úvěru je zdarma. O vyhodnocení se dozvíte ihned po podání online žádosti. Výhodný úvěr pro partnery: 6,9% RPSN, to je naše Partnerská půjčka.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1305935
Praha, Stodůlky

Citibank - bankovní služby pro osobní i firemní klientelu

Nabízíme bankovní služby pro osobní i firemní klientelu. Zajišťujeme půjčky pro soukromé osoby, podnikatele i lékaře.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1305842
Praha, Nové Město
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 > >|