Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Autopůjčovny | Autoškoly | Klimatizace | Kominíci | Zahradnictví | Ostatní

Rothenberg, s.r.o. instalatérské a topenářské práce

Zajišťujeme servis na čištění odpadů a kanalizací včetně tlakové vody. Poskytujeme instalatérské a topenářské práce. Instalace vody, odpadů, kanalizací, WC, umyvadel, van, ohřívačů, baterií, opravy, rekonstrukce rozvodů vody a kanalizací. Rekonstrukce koupelen, bytů, rodinných a činžovních domů.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1305747
Praha, Libeň

MM INSTALACE, s.r.o. Montáž a servis vzduchotechniky, chlazení

Specializujeme se na instalatérské a topenářské práce. Nonstop pohotovostní služba. Provádění staveb, jejich změn a odstraňování. Stavební zámečnictví. Provádíme i elektrikářské práce - slaboproud. Montáž a servis vzduchotechniky, chlazení. Služby hodinového manžela.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1305680
Praha, Podolí

Zámečnictví KEY NON STOP s.r.o.

Zámečnictví nonstop. Rychlý dojezd. Otevírání zámků, aut, bytů, trezorů. Výroba klíčů. Prodej: zámky, kování, vložky, závory, trezory, schránky, smaltované cedule, broušení nožů, čipové autoklíče. Opravy, montáže, výměny, servis. Zámečnická pohotovost otvírá zabouchnuté dveře bez poškození, zamčené.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1305622
Praha, Holešovice
Sponzorované odkazy:

KRAKONOŠOVO ZAHRADNICTVÍ

Nabízíme užitkové, okrasné, citrusové, skalkové, subtropické, medonosné, vodní rostliny, jehličnany, jahody. Prodáváme ovocné stromy, růže, okrasné keře, kaktusy, bonsaje a trávy a také túje a keře na živé ploty
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1283124
Kruh 82

KOMINICTVÍ KORS, spol. s r.o.

Frézování komínů, vložkování komínů, čištění komínů, revize komínů, výrobce komínových systémů, vícevrstvé komíny, kouřovody, ocel, nerez, hliník, zámečnické práce, e-shop, kontroly spalinových cest, svařování, výroba atypických výrobků.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1282993
Ostrava, Mariánské Hory

PRAGOCLIMA, spol. s r.o.

Zajišťujeme poradenství, projekci, dodávky, montáže, servis i opravy klimatizačních zařízení značek Daikin, LG a Toshiba. Nabízíme tepelná čerpadla, chladicí jednotky, čističky vzduchu i montážní materiál.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1282835
Praha, Strašnice

Autoškola Ing. Šimek

Autoškola. Provádíme výcvik pro skupiny Am, A1, A2, A, B, T, C, D, B+E, C+E. Nabízíme kondiční jízdy, školení řidičů, profesní průkazy, vracení zadrženého ř.p. 1. akreditované školicí středisko řidičů C, C+E, D, D+E.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1282626
Plzeň, Severní Předměstí

Primapůjčovna - Autopůjčovna, pronájem aut Praha

Provozujeme autopůjčovnu. Nabízíme krátkodobý a dlouhodobý pronájem vozidel všech kategorií. Neúčtujeme ujeté kilometry. Náš autopark je do jednoho roku stáří. Půjčujeme vozy s manuální i automatickou převodovkou.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1282482
Praha, Hradčany

Pragoflora, s.r.o. - ovocné dřeviny, konifery, listnáče, trvalky

Zahradnické centrum nabízí okrasné a ovocné dřeviny, konifery, listnáče, trvalky a další rostliny, substráty, kůru, osiva, hnojiva, keramiku. Provádíme návrhy, realizace a údržbu zahrad i veřejné zeleně. Dodáváme originální zahrady na klíč. Jsme též autorizovaný dodavatel závlahových systémů Hunter.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 952427
Praha, Radotín

Komínové systémy, vložkování, frézování, čištění - Pšenička a syn

Provádíme stavby, vložkování, frézování, čištění, kontrolu, revize či videoinspekce komínů. Mezi naše služby patří výroba a montáž kouřovodů, prodej a montáž krbových kamen. Zaměřujeme se i na výpočet a revize spalinových cest vč. následné realizace.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 952338
Hradec Králové, Třebeš
Sponzorované odkazy:

Progresklima CZ, s.r.o. - opravy klimatizace, čištění klimatizace

Poskytujeme servis a opravy klimatizace, čištění klimatizace, servis a opravy vzduchotechniky, výměny filtrů a provádíme veškeré revize. Jsme držitelé veškerých potřebných oprávnění a autorizováni většinou výrobců. Provozujeme havarijní službu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 952225
Brno, Líšeň

Autoškola Ing. Petr Rozehnal

Zajišťujeme výuku a výcvik k získání řidičského průkazu skupiny AM, A1, A2, A, B a B+E. Pro zlepšení řidičských schopností nabízíme kondiční jízdy.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 952091
Frýdlant nad Ostravicí, Frýdlant

Půjčovna Aut RK České Budějovice

Naše půjčovna nabízí auta jak pro Vaše podnikání, tak pro rekreační účely. V naší nabídce naleznete 2 obytné vozy, sedmimístnou dodávku, čtyřkolku, motorku a automobil VW Passat. Vše nadstandardně vybaveno a v prvotřídním stavu. Půjčovna nabízí zapůjčení jednorázově i dlouhodobě.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 951986
České Budějovice 4

Zahrada Lisý, s.r.o. okrasné rostliny, jehličnaté a listnaté dřeviny, keře

Zahradní centrum nabízí okrasné rostliny, jehličnaté a listnaté dřeviny, keře, vzrostlé stromy, ovocné stromy i skalničky. Prodává bambusy, vodní, pokojové rostliny, bonsaje, substráty, mulčovací kůru a hnojiva. Dodává zahradní a bytové doplňky. Zpracovává projekty, návrhy a realizace zahrad.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 919795
Králův Dvůr, Popovice

CAMINUS

Nabízíme vícevrstvé komíny, vložkování komínů i nafukovacími vložkami Furanflex. Provádíme rekonstrukce továrních komínů, prohlídky, návrhy, posudky (NV 91/2010), revize spalinových cest.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 919729
Praha, Modřany

KLIMA CHLAZENÍ HK s.r.o. klimatizace, autoklimatizace, tepelná čerpadla

Nabízíme klimatizace, autoklimatizace, tepelná čerpadla, chladicí a mrazicí zařízení, průmyslové chlazení, chladírenské boxy - prodej, montáž, servis. Nabízíme kompletní sortiment různých značek včetně bezplatné konzultace a cenového návrhu. Klimatizace DAIKIN.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 919647
Týniště nad Orlicí

Autoškola 7, s.r.o. Výcvik řízení motorových vozidel

Výcvik řízení motorových vozidel všech skupin. Nabízíme PC učebnu + závěrečné zkoušky v jeden den. Školení referentů, profi školení s přezkoušením. Výukový materiál k dispozici na naší provozovně.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 919521
Praha, Lhotka

Autopůjčovna JJ-AUTO Veliká Ves

Půjčovna dodávek a mikrobusů. Nabízíme možnost půjčení automobilu krátkodobě i dlouhodobě. Vozový park mikrobusy Ford Transit 8+1, 5+1, dodávky, užitkové vozy. Možnost půjčení mikrobusu a dodávek i s řidičem.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 919466
Veliká Ves 8

Zahradnictví-Liska, okrasné dřeviny, stromy, trvalky, vodní rostliny

V zahradnictví nakoupíte okrasné dřeviny, stromy, trvalky, vodní rostliny a bazénové ryby, zahrádkářské potřeby. Provádíme návrhy a realizace zahrad včetně závlahových systémů, okrasných a koupacích jezírek. Prodáváme vzrostlé stromy. Skladem hnojiva, postřiky, čerpadla, filtry a substráty.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 687865
Klobuky

Zahradnictví Franc, okrasné rostliny, kvetoucí keře, živé ploty

Provozujeme zahradnictví. Zajišťujeme pěstování a prodej: okrasné rostliny, kvetoucí keře, živé ploty, jehličnany, trvalky, kapradiny. Provozujeme okrasnou školku 2 ha. Nabízíme služby - návrhy, realizace a údržba zahrad. Info o rostlinách, katalog rostlin a e-shop on-line, popisy, nároky, použití.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 687774
Kamenné Žehrovice
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 > >|