Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Autopůjčovny | Autoškoly | Klimatizace | Kominíci | Zahradnictví | Ostatní

Kominictví Lukáš Gajarský

Výroba a prodej komínů včetně montáže. Provádíme frézování a vložkování komínů. Komínové systémy pro veškeré typy spotřebičů. Pravidelné revize spalinových cest dle NV 91/2010, kominictví, nerezové vložky, plastové vložky, kouřovody, kamerové prohlídky, čištění komínů, nafukovací vložka furanflex.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 687610
Brno, Nový Lískovec

Kominictví - Vilibald Lašan - opravy komínů a kontroly komínů

Provádíme vložkování a frézování komínů na pevná a plynná paliva nerez vložkou a vložkou Furanflex, kolaudační revize komínů dle ČSN 734201, preventivní prohlídky dle 91/2010 Sb. montáž fasádních komínů, montáž spalinových cest od kondenzačních a turbo kotlů, poradenství, měření tahu a 4Pa testu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 687091
Brno, Tuřany

Dibelka - restaurace, výrobní provozy, bytové a rodinné domy

Provádíme kompletní dodávku a montáž vzduchotechnického a klimatizačního zařízení pro restaurace, výrobní provozy, bytové a rodinné domy a kanceláře.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 686891
Praha, Libeň
Sponzorované odkazy:

KLIMA RAPID - klimatizace, tepelná čerpadla, ventilátory

Dodáváme klimatizaci, mobilní klimatizaci, vzduchotechniku, čističky vzduchu, tepelná čerpadla včetně montážních prací. Jsme výhradní zástupci pro ČR a SR značek Panasonoc, Toshiba, MIDEA a MIDEA DAIKIN. Servis, projekce klimatizace.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 686718
Praha, Libuš

Autoškola Lukeš výcvik řízení skupin AM, A1, A2, A

Autoškola provádí výcvik řízení skupin AM, A1, A2, A, jízdy na motocyklech Honda, skupiny B, BE, C, CE na vozidlech Audi A6, VW Golf, Škoda, MAN 26.463. Školení řidičů, kondiční jízdy, kurzy i v angličtině. Přezkoušení k vrácení řidičského průkazu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 686511
Praha, Kamýk

Autoškola Krátký, řidičský průkaz skupin A, B, BE, C, CE, D

Autoškola provádí výcvik řidičů a školení řidičů po Praze a okolí. Získáte u nás řidičský průkaz skupin A, B, BE, C, CE, D. Poskytujeme i kondiční jízdy. Probíhá u nás příprava učitelů autoškol. Provádíme též dopravní psychotesty pro řidiče.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 686330
Praha, Vinohrady

AutoPich Autopůjčovna - pronájem aut Praha

Půjčovna osobních vozů, užitkových vozů (7 - 15 m3). S vozy je možné vycestovat i do zahraničí, neomezený počet ujetých km. Všechny vozy disponují dálniční známkou pro ČR a pojištěním po celé EU včetně asistenčních služeb.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 686064
Praha, Dejvice

Autopůjčovna RENTHELPER Praha, Břevnov

Provozujeme půjčovnu kvalitních užitkových a osobních vozů, přívěsných vozíků, autopřepravníků, skútrů, motocyklů, autopříslušenství, střešních boxů, nosičů kol a dalších. Vozy nebo příslušenství Vám přistavíme na místo dle Vašich požadavků.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 685828
Praha, Břevnov

SOL

Provozujeme výrobu a prodej rašeliny, rašelinových substrátů, mulčovací kůry, minerálních hnojiv. Prodáváme výrobky balené i volně ložené. Jsme velkoobchod i maloobchod. Výrobou substrátů se zabýváme od roku 1991. Zajišťujeme i distribuci po celé ČR.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 40450
Libušín

Florapark

Prodej zahradnického zboží. Najdete u nás kompletní sortiment pro zahradnictví, hnojiva, osiva, květiny, okrasné dřeviny, sazenice, ale i nářadí pro zahradu a další potřeby pro zahrádkáře.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 40444
Chabařovice
Sponzorované odkazy:

Zahradní centrum JUKL

V našem zahradním centru nabízíme jehličnany, listnaté stromy a keře, růže, trvalky, skalničky, balkónovky, pnoucí a vodní rostliny, ovocné stromky, rostliny na živé ploty. Prodáváme i substráty, hnojiva, travní osivo, chemické postřiky, nářadí, dekorační kameny, stínící textilie, květináče a jiné.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 40442
Mělník

Kominíci, s.r.o.

Provádíme veškeré kominické práce dle platné ČSN 73 4201, Nařízení vlády č. 91/2010 Sb., vložkování komínů, třísložkové odkouření, čištění kouřových cest, prohlídka inspekční kamerou, pasportizace a prohlídky komínů, výměna a instalace komínových lávek.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 40440
Praha, Bubeneč

KOMÍN SERVIS, s.r.o.

Poskytujeme veškeré kominické práce, revize, vložkování a montáže fasádních komínů. Specializujeme se na frézování komínů.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 40438
Brno, Ponava

KOMINEX CZ s.r.o.

Kominictví, kamnářství a stavba krbů pod jednou střechou. Jsme specializovaná firma na komíny a služby s tím spojené. Provádíme frézování komínů-vlastní komínovou frézou, vložkování komínů.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 40436
Brno, Ponava

KSK, spol. s r.o.

Firma s 22 letou tradicí v oboru provádí prodej a montáže větrání, klimatizace, topení, měření a regulace, servis vzduchotechniky a klimatizace. Realizujeme topné systémy, topení a zdravotechniku. Měření výkonů vzduchotechnických zařízení. Tepelná čerpadla. Záruka.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 40434
Praha, Kunratice

BRABEC vzduchotechnika, s.r.o.

Vzduchotechnika a klimatizace - dodávka, montáž, servis. Výroba vzduchových filtrů (krátké dodací termíny), revize protipožárních systémů, revize úniku chladiva klimatizačního zařízení, měření a zaregulování VZT (množství vzduchu, vibrace).
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 40432
Praha, Žižkov

BERNAKO, spol. s r.o.

Jsme oficiálním distributorem klimatizací a tepelných čerpadel LG v České republice. Velkoobchod, náhradní díly, montážní materiál, realizace na klíč od návrhu po montáž a záruční servis pro LG klimatizace. Bytové, kancelářské a průmyslové klimatizace. Tepelná čerpadla vzduch-voda.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 40430
Praha, Stodůlky

Zahradnictví Jelínek

Maloobchod i velkoobchod. Prodáváme okrasné dřeviny, listnaté, jehličnaté a ovocné stromy a keře z vlastní okrasné školky v kontejnerech i z volné půdy. Specializujeme se na stromy XXL velikostí a tvarované živé ploty. V zahradnickém centru nabízíme stromy, keře, květiny, zahradnické potřeby a jiné.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 894
Veltrusy

ZAHRADNICTVÍ KRUH

Naše subtropické zahradnictví - to je 35 let tradice v pěstování a zasílání rostlin se zaručenou kvalitou. Najdete u nás rostliny typické pro subtropy, květiny, citrusy, léčivé rostliny, ovocné stromky a dřeviny.

Levné Komíny Zeman s.r.o.

Jsme přední český výrobce komínů a komínových systémů, kouřovodů a příslušenství. Dodáváme třívrstvé tepelně izolované komíny, stavebnicové komíny české výroby, keramické i nerezové - vše skladem. Doplňky kouřovody, redukce. Záruka 30 let. E-shop, doprava zdarma po celé ČR.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 890
Ploskovice
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 > >|