Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Autopůjčovny | Autoškoly | Klimatizace | Kominíci | Zahradnictví | Ostatní

Kominictví Skála

Naše rodinné kominictví nabízí tyto práce: čištění, revize a vložkování komínů, stavby a opravy komínů, kontroly komínů a spalinových cest.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 888
Praha, Libeň

SINOP CB

Vyrábíme, prodáváme, projektujeme průmyslové chlazení, chladicí a mrazicí zařízení, boxy. Provádíme montáž a servis. V naší nabídce máme také výčepní a nápojovou techniku, výčepy, sodobary, postmixy, průtokové chladiče, pípy, výrobníky sody či klimatizace. Dodáváme kompletní gastronomické celky.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 886
Litvínovice

KLIMA - CLASSIC

Dovozce klimatizace TOSHIBA do ČR. Prodej, montáž klimatizace. Revize a servis klimatizace. Velkoobchod po celé ČR. Komplexní služby v oboru klimatizační techniky, chlazení, vzduchotechniky a provozu zařízení budov. Zastoupení čerpadel kondenzátu MiniBlue, MaxiBlue, MegaBlue.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 884
Praha, Hloubětín
Sponzorované odkazy:

Autoškola Horázný

Autoškola nabízí řidičský výcvik skupiny AM, A1, Ao, An, B, BE, C, CE, D, DE, kondiční jízdy pro držitele řidičských průkazů, výcvik i kondiční jízdy skupiny B s automatickou převodovkou, kursovné na splátky bez navýšení, poradenská činnost.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 783
Praha, Žižkov

Autoškola - Letná s.r.o.

Školení řidičů, kondiční jízdy. Výcvik a výuka na řidičská oprávnění těchto skupin: Am, A1, Ao, An, B, C, C+E. Výcvik možný i na splátky. Schválená počítačová zkušebna, slevy pro studenty. Výukové materiály v ceně výcviku.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 781
Praha, Holešovice

Autoškola KING

Autoškola s lidským přístupem. Kurzy, rychlokurzy, VIP kurzy skupin A, B i automatická převodovka, C, D, E, T. Kondiční jízdy i na automat, školení řidičů, příprava učitelů autoškol, vrácení řidičského průkazu, rekvalifikace. Také v AJ a RJ. Učebnice+CD zdarma. Poctivě dodržujeme výuku a výcvik.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 779
Praha, Chodov

AUTOŠKOLA - Luboš Vojtíšek

Autoškola - výcvik skupin A1, A2, A, B a AM. Poskytujeme individuální přístup ke každému uchazeči. Dále kondiční jízdy, školení řidičů, praktické přezkušování řidičů pro firmy i učitelská oprávnění. Možnost splátek kurzů autoškoly. Vlastní trenažér (auto, motorka). Kurzy autoškoly - možnost splátek.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 777
Praha, Krč

Autoškola Student

Zakládáme si na kvalitní výuce, profesionálním a lidském přístupu. Zajišťujeme kompletní řidičský výcvik skupin A, B, C, D, E, T školení řidičů, vrácení řidičského průkazu a kondiční jízdy. Jezdíme po celé Praze. Provozujeme akreditované školící středisko.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 775
Praha, Nové Město

Autopůjčovna Pragotour, s.r.o.

Půjčujeme klimatizované mikrobusy 8+1 Citroën Jumper a VW Caravelle. Pojištění se spoluúčastí pouze 1%, zdarma zapůjčení navigace. Specializace především na firemní zákazníky. Krátkodobé i dlouhodobé pronájmy.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 773
Praha, Krč

Autopůjčovna A+K Mikrobuscar s.r.o.

Půjčovna užitkových a nákladních vozidel, mikrobusů a dodávek. Pronajímáme vozy Ford Transit do 4 let stáří, užitkové vozy, klimatizované mikrobusy 8+1 a maxi dodávky do 3,5 tuny na řidičský průkaz skupiny B, možné zatížení na závěs 2,8 tuny. Rent a car.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 771
Praha, Modřany
Sponzorované odkazy:

PŮJČOVNA DODÁVEK A MIKROBUSŮ PRAHA

Autopůjčovna dodávek a mikrobusů. Dodávky je možné řídit se skupinou B. Půjčovna dodávek je tu pro Vás 7 dní v týdnu. Možnost zapůjčení užitkových vozů s řidičem. Pronájem užitkových aut na míru, přesně podle přání zákazníka.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 769
Praha, Dejvice

Autopůjčovna Rentík

Autopůjčovna nabízí dlouhodobé i krátkodobé pronájmy užitkových vozů, mikrobusů 8+1, maxi dodávek, valníků s double kabinou (5 míst), pickupů a osobních vozidel. Přistavení vozu zdarma. Vozy autopůjčovny je možno řídit s řidičským oprávněním sk. B. Možnost hodinové zápůjčky.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 767
Praha, Břevnov

Autopůjčovna Taggart

Autopůjčovna je specialista na krátkodobý a dlouhodobý pronájem aut. Naše půjčovna aut nabízí k pronájmu pouze nové nebo roční vozy, čímž si udržujeme spolehlivost auta pro Vaši cesty. Auta můžeme přistavit kamkoliv po ČR. Přistavení v Praze je zdarma.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 765
Praha, Nové Město
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11