Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Autopůjčovny | Autoškoly | Klimatizace | Kominíci | Zahradnictví | Ostatní

Václav Pospíchal

Provádíme kompletní služby v oblasti kominictví – čištění a revize komínů, vložkování, frézování komínů vlastní frézou, oprava, výstavba, kontrola inspekční kamerou. Nabízíme také stavební činnost včetně odborného poradenství.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2324320
Chyňava 417

Kominictví Komíny

Vyrábíme komínové systémy, zajišťujeme montáže komínů, revize, poradenství. Kominictví a kominické služby. Můžete kontaktovat odborníky. Dodáváme komínová dvířka, hlavice, redukce, stříšky, cihly, nástavce, vložky a kouřovody. Komíny keramické, nerezové, vložkování komínů, frézování komínů, opravy.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2324284
Petrovice 57

V-KLIMA s.r.o.

Dodávka, montáž a servis vzduchotechnických a klimatizačních zařízení. Revize požárních klapek, požárních stěnových uzávěrů a požárních ventilů. Měření a zaregulování vzduchotechnických výkonů. Výroba vzduchotechnického potrubí a komponentů, poradenská činnost.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2324207
Žalany
Sponzorované odkazy:

THERMO spol. s r.o.

Prodej, montáž, autorizovaný servis, poradenství v oboru chlazení a větrání. Klimatizace Toshiba, LG, Sinclair, Daikin, tepelná čerpadla, průmyslové chlazení, odvlhčovače, čističky vzduchu, pivní chlazení Lindr. Navrhujeme a stavíme chladící a mrazicí boxy. Půjčovna chlazení na pivo.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2324179
Pardubice, Zelené Předměstí

KlimaRacingTeam - Jiří Závada, DiS.

Prodej, montáž a servis klimatizací, tepelných čerpadel světových značek - především LG a TOSHIBA, pro byty, kanceláře, rodinné domy a průmysl. Dále dodáváme a instalujeme úsporné solární kolektory. Jsme zapsáni v programu Zelená úsporám.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2324139
Vratimov, Horní Datyně

Artprofi CZ, s.r.o.

Profesionální dodávky a montáž klimatizací, klimatizační techniky, vzduchotechniky, rekuperace, tepelných čerpadel, topení, kamerových a zabezpečovacích systémů, alarmů, kamer, terorů, domovních videotelefonů, fotovoltaiky, solárních panelů, klimatizace LG.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2324097
Uherský Brod

Klima Group s.r.o.

Nabízíme servis, montáže, projekce, poradenství a revize klimatizací, vzduchotechniky a tepelných čerpadel. Montáž a servis chladicího zařízení. Kompletní vybavení marketů včetně regálů. Prodej klimatizací, chladící, mrazicí techniky.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2324065
Karlovy Vary

Vzduchotechnika, klimatizace, chlazení – Jiří Láska

Realizujeme komplexní dodávky klimatizačních a chladicích systémů, vzduchotechniky a tepelných čerpadel od počátečního návrhu zařízení až po instalaci nebo pouze montáž. Samozřejmostí je záruční i pozáruční servis. Spolupracujeme s renomovanými výrobci v tomto oboru především Toshiba, Daikin a LG.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2324020
Zlatníky-Hodkovice, Zlatníky

Klimabott, s.r.o.

Dodávka a montáž klimatizací, vzduchotechniky, rekuperačních zařízení a tepelných čerpadel. Bytové i komerční klimatizace, mobilní klimatizace, tepelná čerpadla, rekuperace. Provádíme servis klimatizací, vzduchotechniky, revize protipožárních klapek.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2323970
Hodonín

ABCklima - Richard Nedbal

Naše nabídka zahrnuje dodávky, montáž, servis. Prodáváme klimatizaci, chladící zařízení, průmyslové chlazení, vzduchotechniku.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2323927
Brno, Černá Pole
Sponzorované odkazy:

A-TECHNOLOGY, s.r.o.

Nabízíme vše od jedné firmy v komplexním úsporném systému: montáž a servis topení, klimatizace, měření a regulace, tepelná čerpadla.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2323892
Břeclav

OK servis Kaplánek, s.r.o.

Prodej, montáž, servis průmyslového chlazení, klimatizací, tepelných čerpadel, chladiče vody. Prodáváme chladící skříně, pultové, přístěnné vitríny, chladící boxy CHLADÍRNA, mrazící boxy MRAZÍRNA. Servis, plnění autoklimatizací, zemědělských strojů.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2323847
Olomouc, Nové Sady

Autoškola Jana

Provozujeme autoškolu - řidičské oprávnění A, B, C, D, E, T. Provádíme školení řidičů, vstupní školení pro získání profesního průkazu, kondiční jízdy pro všech. skupiny.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2323789
Bílina, Chudeřice

Autoškola Otisk

Naše autoškola provádí kurzy k získání řidičského oprávnění skupin AM, A1, A2, A, B, B+ E v pohodové atmosféře a hlavně poctivě. Děláme kondiční jízdy, školení řidičů, vrácení řidičských oprávnění. Akce pro studenty. Sídlíme na dostupném místě.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2323754
Ostrava, Zábřeh

Autoškola Pavel Babčák

Jsme moderní autoškola vybavená moderním trenažérem v ČR, s metodikou výcviku ZVP-1 pro výcvik k získání ŘO skupiny B. Nabízíme komplexní služby týkající se výuky a výcviku žadatelů o řidičský průkaz skupiny B, B automat. Školení řidičů referentů.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2323710
Praha, Letňany

Autoškola Švarc, s.r.o.

Autoškola. Zajišťujeme výcvik řidičů všech skupin, školení řidičů referentů a řidičů z povolání včetně přezkoušení. Nabízíme kondiční jízdy. Zabezpečíme skupinový výcvik a výuku žáků středních škol a učilišť.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2323668
České Budějovice 3

Autoškola Karen Tylová, s.r.o.

Autoškola nabízí výcvik řidičů skupiny B v několika variantách - VIP program, kondiční jízdy. Výuka je též ve francouzštině, angličtině, španělštině a ruštině. Poskytujeme školení řidičů, včetně přezkoušení. Referentská školení probíhají cizojazyčně.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2323626
Praha, Dejvice

Autoškola Noháček

Výuka a výcvik skupin: Am, A1, A2, A, B, BE, CE, D, T. Zajištění školení profesní způsobilosti, zajištění autobusové dopravy, školení řidičů referentských vozidel, kondiční jízdy.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2323591
Poděbrady III

AR autoškola

Provozujeme autoškolu. Nabízíme výcvik na skupiny AM, A1, A18, A21, B, C, CE, D, kondiční a zdokonalovací jízdy. Jsme akreditované školící středisko řidičů. Nabízíme možnost splátek. Poskytujeme slevy pro studenty a při rozšíření výcviku jednotlivých kategorií.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2323551
Hustopeče

Autoškola Slezská

Nabízíme výuku pro řidičské oprávnění skupiny B, kondiční jízdy.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2323508
Ostrava, Moravská Ostrava
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 > >|